Regulamin GadzetHurt.pl

1. Właścicielem serwisu GadzetHurt.pl jest firma Mariusz Lach PUH Media Premium, ul. Tulipanowa 3/14, 58-260 Bielawa, NIP: 882-196-32-12.

2. Platforma dostępna jest w pełni wyłącznie dla osób i podmiotów gospodarczych. Aby zapoznać się z pełnymi danmi, takimi jak ceny produktów wymagana jest wcześniejsza rejestracja osoby lub podmiotu goispodarczego w naszym systemie. Po dokonaniu rejestracji następuje naszaweryfikacja wiarygodności podanych danych, a następnie akceptacja lub nie założonego konta.

3. Wszystkie prezentowane ceny po zalogowaniu podane są w walucie PLN.

4. Zamówienia realizowane są wyłącznie na zasadzie przedpłaty za zamówiony towar. Dla stałych Klientów oferujemy negocjację terminu płatności.

5. Zarejestrowane osoby lub podmiotu gospodarcze mogą dokonywać zamówień bez względu na ilość i cenę zamówienia.

6. Zamówienia realizowane są zazwyczaj do 24 h od momentu złożenia zamówienia. W skrajnych przypadkach okres ten może się wydłużyć - wcześniej jednak poinformujemy odbiorcę o tym fakcie.

7. Wszystkie zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszt wysyłki przy zamówieniu do 500 zł netto to 18,90 zł netto, zamówienia powyżej 500 zł netto wysyłamy za darmo.

8. Reklamacje uszkodzonych w transporcie przesyłek uwzględniane są po spisaniu w obecności kuriera protokołu szkody.